Predstavujeme Vám projekt REZIDENCIA SOBIESKI

Váš prehliadač nepodporuje HTML5 canvas tag.
2
BLOKY
Váš prehliadač nepodporuje HTML5 canvas tag.
4
POSCHODIA
Váš prehliadač nepodporuje HTML5 canvas tag.
165
BYTOV

Vitajte v Rezidencii Sobieski…

Práve na tomto unikátnom mieste sme sa rozhodli realizovať vôbec prvý moderný bytový komplex v Štúrove, nesúci meno kráľa Jána Sobieskeho – vladára, ktorý sa zaslúžil o definitívne oslobodenie územia spod Tureckej nadvlády a ktorého príbeh dodal odvahu aj nám.

O projekte…

Rezidencia Sobieski je projekt výstavby polyfunkčného komplexu, umiestneného v pokojnej zelenej zóne v dotyku centra mesta.

Na pozemku s výmerou 5 480 m2 projekt ponúka 165 bytových jednotiek s celkovou obytnou plochou 6624 m2. Balkóny, terasy a záhrady sa rozprestierajú na 1566 m2 . Plocha komerčných priestorov pre obchody a služby predstavuje 823 m2. V komplexe sa nachádza 120 parkovacích státí, z toho 42 je umiestnených vnútornom átriu, 42 vo vonkajšom areáli a 18 v garážach.

Výhodou projektu je veľká variabilita bytov z hľadiska typov, veľkosti ako i možnosti spájať menšie byty do väčších, ako i jednoduché delenie priestorov bytu. Niektoré byty sú riešené modulárne ako byty menšie, ktoré sa dajú spájať a ich spojením vzniká byt väčší. Byty, ktoré sú v cenníkoch označené ako 1 (+1) je možné realizovať ako jednoizbové alebo dvojizbové, podľa želania klienta, stačí vybudovať deliacu priečku. Týmto spôsobom sa dá jednoducho prispôsobiť želaniu klienta aj počas výstavby .